Metzeler Sportec M7 RR Lastikleri - Yeni

Metzeler Sportec M7 RR Lastikleri - Yeni

%100 silicalı özel sırt deseni ile her yol koşulunda sportif sürüş sağlayan Metzeler Sportec M7 RR Türkiye de. Okuyun »

Metzeler Tourance Next

Metzeler Tourance Next

Islak zeminde daha güvenli sürüş ve üstün performans için ideal tercih Metzeler Tourance Next. Okuyun »

Metzeler ME880 Marathon

Metzeler ME880 Marathon

Chopper segmentinde profesyonel kullanıcıların tercihi ME888 Marathon Ultra. Geniş Ebat seçenekleriyle. Okuyun »

Metzeler Karoo 3

Metzeler Karoo 3

Metzeler Karoo 3 motor hacmi orta ve üst sınıf enduro motorlar için hem asfalt yolda hem stabilize yollarda mükemmel performans sunmaktadır. Okuyun »

 

Metzeler Sportec M7 RR Lastik

Metzeler Sportec M7 RR

Sportif Kullanım: Yol yarışlarından elde edilen deneyimlere dayanılarak, tüm yollarda sportif bir sürüş tarzı için kullanılan profillerin kombinasyonu yardımıyla, son derece çevik yol tutuşu sunar.

Tüm Koşullarında Yol Tutuşu: Özel bir sırt deseni ile kombine % 100 Silika bileşiklerle geliştirilmiş; Sportec ™ M7 RR soğuk koşullarda, ıslak yollarda ve kirli asfalt yüzeylerde dahi sportif sürme stilini uygulayabilmek için size eşsiz bir yetenek kazandırır.

Arttırılmış Kilometre Ömrü: Sportec ™ M5 INTERACT ™ lastiğine oranla % 20 daha fazla kilometre ömrü. Arka lastikte aşınma direncini arttırmak ve kilometre kapasitesini yükseltmek için; çift bileşikle beraber taban yüzü deseninin merkez kısmı üzerinde özel silica malzemesi kullanılmıştır.

ISLAK YOL KURU YOL FARKETMEZ. SİZ SADECE SÜRÜN.

Sportec ™ M7 RR tüm hava koşullarında ıslak kuru yollarda motosiklet kullanarak, sportif sürüş tarzı ile gerçek sürüş keyfini artırmak için tasarlanmıştır.
Sportec ™ M7 RR tamamen yeni profiller, yapı malzemeleri, bileşikler ve sırt deseni içeren, “Man TT Isle of” ve “Metzeler Ulster Grand Prix” de dahil olmak üzere Road Racing etkinliklerindeki deneyimlerde kaynaklanmaktadır.
Bizim yollar hep yarış pistleri gibi mükemmel değildir çünkü biz asfalt yamaları, sıcaklık düşüşü ya da düzensiz asfalt beklenmedik zeminlerle yüzleşmek zorundayız.
Etkileşim ™ teknolojisi ile kombine arka lastik üzerinde çift bileşik su drenaj ve temas hissi sayesinde yeni bir kavram tanıtımı ve yüksek silika bileşikleri.
Ana özellikleri:
  • Sportif Kullanım: Yüksek sertlik yapılarla Yol Yarışı faaliyetlerinden elde edilen profillerin kombinasyonu tüm yollarda sportif bir sürüş tarzı için son derece çevik yol tutuşu sağlar.
  • Tüm Koşullarında Grip: Özel sırt deseni ile birlikte% 100 Silika bileşikleri soğuk koşullar için, ıslak yollarda ve yağlı ve kirli asfalt yüzeylerde de sportif sürüş stili için Metzeler Sportec ™ M7 RR benzersiz deneyim sunar.
  • Genişletilmiş Kilometre: % 20 daha fazla kilometre Metzeler Sportec ™ M5 INTERACT ™ kıyasla. Arka boyutlarına Çift bileşik çözeltisi aşınma direncini arttırmak ve mil kapasitesini artırmak için taban yüzü modelinin merkezi kaygan kısmı üzerinde belirli bir malzemenin kullanımına olanak sağlar.

Metzeler Sportec M7 RR Lastik ebatları aşağıdaki gibidir. Fiyat ve stok bilgileri bu linkte mevcuttur https://www.lastikal.com.tr/metzeler-sportec-m7-rr-lastik Lastikal.com.tr üzerinden güvenle sipariş verebilirsiniz.

Metzeler 120/70ZR17 M/C 58W TL Sportec M7 RR İnteract Ön
Metzeler 190/50ZR17 M/C 73W TL Sportec M7 RR İnteract Arka
Metzeler 180/55ZR17 M/C 73W TL Sportec M7 RR İnteract Arka
Metzeler 120/60ZR17 M/C 55W TL Sportec M7 RR İnteract Ön
Metzeler 190/55ZR17 M/C 75W TL Sportec M7 RR İnteract Arka
Metzeler 110/70ZR17 M/C 58W TL Sportec M7 RR İnteract Ön
Metzeler 200/50ZR17 M/C 75W TL Sportec M7 RR İnteract Arka
Metzeler 160/60ZR17 M/C 69W TL Sportec M7 RR İnteract Arka
Metzeler 150/60ZR17 M/C 66W TL Sportec M7 RR İnteract Arka

Ön Lastik

Ön Lastik

Arka Lastik

Arka Lastik

Metzeler M7 RR

 

 

Leaflet-SportecM7-en%20(1)[1]